Budatínska 7, Petržalka

Zateplenie obvodového plášťa – odstránenie systémovej poruchy. Sanácia loggií. Vyregulovanie vykurovacej sústavy po zateplení. Výmena rozvodov plynu, kanalizácie, SV a TUV, vzduchotechniky. Vymaľovanie spoločných priestorov. Výmena podlahovín na schodisku – podesty a výmena keramických soklíkov schodiska. Obnova vstupných priestorov.

 

Zateplenie fasády objektu Budatínska 7, Petržalka ušetrilo budove náklady za vykurovanie až o 15 %, zlepšilo se odhlučnenie a navyše sa zatraktívnil aj celkový vzhľad budovy. Opravy plochých striech sú pri rekonštrukcii absolútne nevyhnutné. Na Budatínska 7, Petržalka bola úplne vymenená hydroizolácia plochej strechy, ktorá tým získala opätovnú vodotesnosť a tepelnú ochranu. Opravené boli všetky prvky, ktoré sa na streche nachádzali. Nové obklady príjemne doplnili vzhľad revitalizovanej budovy. Pokládka nových obkladov byla v tomto prípade nutná z dôvodu množstva opadaných a chýbajúcich kusov.

Vďaka službe stavebné práce na kľúč dokážeme klientom ponúknuť služby podľa ich predstáv. Tu sme zaišťovali revitalizáciu pre objekt Budatínska 7, Petržalka. Po konzultácii s klientom a zoznámením sa s jeho ideou sme spustili stavebné práce.