Budatínska 7, Petržalka

Zateplenie obvodového plášťa – odstránenie systémovej poruchy. Sanácia loggií. Vyregulovanie vykurovacej sústavy po zateplení. Výmena rozvodov plynu, kanalizácie, SV a TUV, vzduchotechniky. Vymaľovanie spoločných priestorov. Výmena podlahovín na schodisku – podesty a výmena keramických soklíkov schodiska. Obnova vstupných priestorov.

 

Zateplenie fasády, ktoré tu prebehlo, bolo veľmi úspešné. Nie len že objekt Budatínska 7, Petržalka získal moderný a pekný vzhľad, tiež náklady za teplo klesli miestami až o 15 %. Pozitívom je aj odhlučnenie objektu, ktoré kvalitná izolácia zaistí. Opravy plochých striech sú pri rekonštrukcii absolútne nevyhnutné. Na Budatínska 7, Petržalka bola úplne vymenená hydroizolácia plochej strechy, ktorá tým získala opätovnú vodotesnosť a tepelnú ochranu. Opravené boli všetky prvky, ktoré sa na streche nachádzali. Nové obklady príjemne doplnili vzhľad revitalizovanej budovy. Pokládka nových obkladov byla v tomto prípade nutná z dôvodu množstva opadaných a chýbajúcich kusov.

Vďaka službe stavebné práce na kľúč dokážeme klientom ponúknuť služby podľa ich predstáv. Tu sme zaišťovali revitalizáciu pre objekt Budatínska 7, Petržalka. Po konzultácii s klientom a zoznámením sa s jeho ideou sme spustili stavebné práce.