Hálova 18, BA – Petržalka

Zateplenie obvodového plášťa – odstránenie systémovej poruchy. Zateplenie strechy, strojovne výťahov a stropov 1.NP. Sanácia loggií. Vyregulovanie vykurovacej sústavy po zateplení. Výmena rozvodov plynu, kanalizácie, SV a TUV, vzduchotechniky. Vymaľovanie spoločných priestorov. Výmena podlahovín na schodisku – podesty a výmena keramických soklíkov schodiska. Obnova vstupných priestorov.

 

Zateplenie fasády, ktoré tu prebehlo, bolo veľmi úspešné. Nie len že objekt Hálova 18, BA – Petržalka získal moderný a pekný vzhľad, tiež náklady za teplo klesli miestami až o 15 %. Pozitívom je aj odhlučnenie objektu, ktoré kvalitná izolácia zaistí. Súčasťou revitalizácie budovy Hálova 18, BA – Petržalka bola tiež rekonštrukcia balkónov, kde bolo vymenené staré zábradlie za nové, z materiálu odolného voči korózii, a položená nová odolná dlažba. Staré obklady boli strhnuté a nahradené novými. Pokládka nových obkladov zaistila budove Hálova 18, BA – Petržalka ochranu proti možnému znečisteniu od okoloidúcich osôb alebo exkrementov zvierat.

Revitalizácia objektu si žiadala aj výmenu pôvodnej zničenej dlažby. Pokládka dlažby bola nutná z dôvodu popraskania špár a následnému zatekaniu vody. Nová dlažba bola vybrána s ohľadom na farbu novej fasády s vysokou nosnosťou a odolnosťou voči zmenám teploty. Vďaka službe stavebné práce na kľúč dokážeme klientom ponúknuť služby podľa ich predstáv. Tu sme zaišťovali revitalizáciu pre objekt Hálova 18, BA – Petržalka. Po konzultácii s klientom a zoznámením sa s jeho ideou sme spustili stavebné práce.