Hálova 18, BA – Petržalka

Zateplenie obvodového plášťa – odstránenie systémovej poruchy. Zateplenie strechy, strojovne výťahov a stropov 1.NP. Sanácia loggií. Vyregulovanie vykurovacej sústavy po zateplení. Výmena rozvodov plynu, kanalizácie, SV a TUV, vzduchotechniky. Vymaľovanie spoločných priestorov. Výmena podlahovín na schodisku – podesty a výmena keramických soklíkov schodiska. Obnova vstupných priestorov.

 

Zateplenie fasády, ktoré tu prebehlo, bolo veľmi úspešné. Nie len že objekt Hálova 18, BA – Petržalka získal moderný a pekný vzhľad, tiež náklady za teplo klesli miestami až o 15 %. Pozitívom je aj odhlučnenie objektu, ktoré kvalitná izolácia zaistí. Vstup do budovy bolo potrebné zmodernizovať. Oprava vstupného portálu zaistila budove pekný vzhľad. Opravili sme aj prístupové cesty k objektu a okoliu. Budova Hálova 18, BA – Petržalka bola podrobená tiež oprave plochej strechy. Oprava bola nevyhnutná a boli tu aplikováné nové funkčné hydroizolácie, ktoré zminimalizovali únik tepla a eliminovali možné zatekanie vody do objektu.

Nové obklady príjemne doplnili vzhľad revitalizovanej budovy. Pokládka nových obkladov byla v tomto prípade nutná z dôvodu množstva opadaných a chýbajúcich kusov. Vďaka službe stavebné práce na kľúč dokážeme klientom ponúknuť služby podľa ich predstáv. Tu sme zaišťovali revitalizáciu pre objekt Hálova 18, BA – Petržalka. Po konzultácii s klientom a zoznámením sa s jeho ideou sme spustili stavebné práce.